Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.
Nie uzyskasz więc dostępu do niektórych jej funkcjonalności.
Aby w pełni cieszyć się używaniem strony Intratel
włącz obsługę JavaScript w swojej przeglądarce.
 
 
 

Produkcja

Przedsiębiorstwa przemysłowe stanowią szczególną grupę, która stawia niezwykle wysokie wymagania rozwiązaniom informatycznym. Kluczem do spełnienia tych wymagań są ludzie – doświadczenia i kompetencji konsultantów nie da się zamaskować marketingiem produktu.

 

W polskich realiach konsultant wdrażający system ERP musi rozumieć, jak działa narzędziownia, na czym polega przyjęcie zakupionego materiału na pole odkładcze, z czym wiąże się przezbrojenie maszyny, a także, jakie informacje z systemu ERP będą potrzebne dyrektorowi technicznemu, a jakie prezesowi. Jedynie rozwój zintegrowanego systemu informatycznego, za pomocą którego skutecznie możemy uzyskać aktualne informacje o tym, co dzieje się w firmie, pozwala na efektywne podejmowanie trafnych decyzji, opierających się na rzeczywistych danych. Posiadamy wiedzę i narzędzia, które znajdą zastosowanie w złożonych procesach produkcyjnych.

Z naszych wieloletnich doświadczeń wynika, że najczęstsze potrzeby przedsiębiorstw przemysłowych w zakresie systemów ERP można pogrupować w następujący sposób:

  • Ułatwienie realizacji głównych procesów biznesowych (trudnych do kontrolowania „ręcznego“), co z kolei wpływa na poprawę zyskowności przedsiębiorstwa
  • Zrealizowanie tego przy najkorzystniejszej relacji koszt/efekt (uzasadnione i rozsądne koszty wdrożenia, utrzymania i rozwijania systemu, który z kolei szybko zacznie przynosić firmie korzyści)
  • Zapewnienie możliwości ekonomicznej, bezpiecznej i wieloletniej eksploatacji zrealizowanego rozwiązania (bezpieczeństwo biznesowe, funkcjonalne oraz technologiczne).
  • Wdrożenie rozwiązania w pełni zintegrowanego, dzięki któremu unika się wielokrotnego wprowadzania tych samych danych, a raz wprowadzona informacja jest dostępna w każdym miejscu systemu
  • Zapewnienie bezpieczeństwa i ochrony informacji ważnych dla firmy
  • „Wyprowadzenie informatyki na produkcję”, co umożliwia uzyskiwanie aktualnej informacji o postępie realizowanych zleceń produkcyjnych, a tym samym bardziej optymalne zarządzanie dostępnymi zasobami.


Intratel stawia do Państwa dyspozycji personel najwyższej klasy – konsultantów doskonale rozumiejących realia polskiego przemysłu. Potrafimy określić potrzeby informatyczne danego przedsiębiorstwa oraz dobrać najlepsze rozwiązania dla konkretnego problemu.

Zrealizowaliśmy z sukcesem projekty informatyczne w wielkich grupach o miliardowych obrotach, liczących kilkanaście przedsiębiorstw w kraju i za granicą, a także w firmach, które rozpoczynały swą działalność od kilkuosobowego warsztatu. Możemy poszczycić się autorskimi rozwiązaniami.

Dysponujemy praktycznymi narzędziami informatycznymi i wiemy, jak wykorzystać najsilniejsze strony każdego z nich.

 

Skontaktuj się z nami!