Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.
Nie uzyskasz więc dostępu do niektórych jej funkcjonalności.
Aby w pełni cieszyć się używaniem strony Intratel
włącz obsługę JavaScript w swojej przeglądarce.
 
 
 

Portale i serwisy www

Projektujemy, budujemy i wdrażamy rozwiązania oparte na platformach portalowych, w tym:

  • Zintegrowane platformy dostępowe do kluczowych systemów wspierających działanie organizacji
  • Portale korporacyjne
  • Dedykowane aplikacje internetowe i intranetowe
  • Repozytoria dokumentów

W wybranych projektach wykorzystujemy systemy zarządzania treścią. Jesteśmy w stanie stworzyć serwis o dowolnej funkcjonalności, umożliwiający łatwe zarządzanie przez osoby nie znające technologii internetowej, w prosty i przystępny sposób dając jego użytkownikom pakiet narzędzi do gromadzenia, zarządzania i prezentowania informacji w różnej postaci.

Tworzymy portale o różnej skali - od prostych wortali informacyjnych i branżowych, przez portale społecznościowe po rozbudowane portale korporacyjne łączące cechy wszystkich w/w portali (portale horyzontalne), oraz portale z obsługą wielu wortali i sub-serwisów i mini-sitów (portale wertykalne) - zarządzanych w ramach jednej platformy webowej.

Portale korporacyjne to rozbudowane platformy tworzone na potrzeby średnich i dużych firm oraz administracji publicznej, usprawniające wewnętrzną komunikację i dostęp do danych, dokumentów i aplikacji.

Jednym z głównych celów portali korporacyjnych jest usprawnienie procesów operacyjnych i biznesowych oraz efektywniejszego gromadzenia i wykorzystywania wiedzy w celu podnoszenia innowacyjności i sprawności organizacyjnej.

Portale korporacyjne dają możliwość nie tylko efektywnego gromadzenia informacji ale również ich możliwość efektywnego zarządzania nimi oraz wykorzystywania do stawiania bardziej trafnych decyzji biznesowych.

Główne zalety portali korporacyjnych to:

  • łatwy dostęp do kluczowych, uporządkowanych informacji
  • jedna platforma do gromadzenia, przetwarzania i zarządzania informacjami biznesowymi
  • narzędzie do skutecznej komunikacji z interesariuszami i pracownikami.