Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.
Nie uzyskasz więc dostępu do niektórych jej funkcjonalności.
Aby w pełni cieszyć się używaniem strony Intratel
włącz obsługę JavaScript w swojej przeglądarce.
 
 
 

O nas

Jesteśmy najwyższej klasy specjalistami w dziedzinie IT

Intratel posiada ponad dwadzieścia lat doświadczenia w dziedzinie usług IT oraz grupę doskonałych fachowców informatyków, co pozwala na kompleksowe poprowadzenie działów informatycznych zarówno w małych przedsiębiorstwach jak i międzynarodowych koncernach, zapewniając nie tylko dostarczenie produktów najlepszych światowych standardów, ale również stały nadzór i kontrolę nad nimi.

 

Nasza misja

Misją naszej firmy jest wzrost jej znaczenia i udziału w rynku IT. Celem, zgodnie z którym realizujemy misję jest dostarczenie Klientom najwyższej jakości usług i produktów informatycznych na każdym poziomie organizacji.

 

Z nami możesz wszystko

Podstawowym celem, jaki sobie wyznaczyliśmy jest zagwarantowanie naszym klientom najwyższej jakości usług. Realizujemy go we wszystkim co robimy, a potrafimy zrobić wiele:

  • wysokospecjalistyczna i kompleksowa obsługa informatyczna klientów
  • rozwiązania z zakresu Cloud Computing
  • wdrażanie systemów informatycznych dostosowanych do potrzeb przedsiębiorstwa
  • zarządzanie systemami informatycznymi przedsiębiorstw oraz serwis
  • audyt technologii informatycznych
  • opracowywanie strategii rozwoju IT

 

Współpracujemy z najlepszymi

W chwili obecnej Intratel posiada stabilną pozycję w regionie podlaskim jako dostawca wysokiej jakości rozwiązań i usług. Doceniają to m.in. tacy nasi Klienci, jak Philips, DELL EMC, SMP Poland czy VECTRA. Mając ugruntowaną pozycję na rynku lokalnym firma cały czas pozyskuje nowych Klientów. Wszystkie nasze działania mają na celu zbudowanie silnej, dobrze zarządzanej firmy usługowej, która będzie w stanie zarówno konkurować, jak też być solidnym partnerem dla największych firm działających na polu usług IT.

 

Partnerzy

Nasza firma od lat integruje w projektach rozwiązania techniczne i biznesowe wielu dostawców. Będąc integratorem systemowym dysponujemy szerokim wachlarzem rozwiązań, do których mamy dostęp dzięki rozległej sieci firm partnerskich. Znakomita większość zawartych umów partnerskich została poparta szkoleniami i stale odnawianymi certyfikatami.

 

Dell Partner DirectJesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Dell. W ramach nowego programu partnerskiego otrzymaliśmy status partnera preferowanego Dell Platinum Partner – to oznacza, że nasza współpraca z firmą Dell i poziom kompetencji naszego zespołu pozwala na realizację najbardziej złożonych projektów dając jednocześnie naszym Klientom gwarancję osiągnięcia sukcesu.

 

 

Na początku 2013 roku dołączyliśmy do elitarnej grupy firm ściśle współpracujących z firmą Dell przy realizacji najbardziej zaawansowanych technicznie i organizacyjnie zadań. Najwyższy poziom zaufania do naszej firmy został potwierdzony otrzymaniem statusu Dell Professional Services (DPS). Status DPS umożliwia świadczenie usług profesjonalnych w zakresie rozwiązań klasy enterprise w imieniu firmy Dell.

 

MS Logo

Od początku istnienia firmy INTRATEL ściśle współpracuje z firmą Microsoft w dziedzinie rozwoju i wdrażania najnowszych technologii informatycznych. Przyznanie dla Intratel kompetencji Gold Server Platform jest potwierdzenie najwyższego poziomu znajomości i biegłości w technologiach Microsoft.

Z chwilą uzyskania kompetencji Gold Server Platform, nasi klienci zyskają pewność, że dajemy im strategiczną wartość dodaną dzięki swemu doświadczeniu, efektywności i oszczędności, jakie zapewniamy im podczas procesów uruchomienia.

 

Dla klientów firmowych, kompetencja Gold Server Platform jest udokumentowaniem zdolności do realizacji efektywnych kosztowo, optymalnych rozwiązań, które zwiększają produktywność, bezpieczeństwo i kontrolę, a także zarządzanie serwerami. W przypadku małych i średnich firm (SMBs), wykazujemy się doświadczeniem w zakresie budowy rozwiązań serwerowych, tak, aby umożliwić im osiąganie celów, zwiększanie wydajności i bezpieczeństwa pracy. Uzyskanie kompetencji Gold Server Platform przyczynia się też do tego, że nasza firma wyróżnia się wśród konkurencji. Uznanie Microsoft Partner Network, szkolenia i zasoby marketingowe to nie tylko szansa na rozwój umiejętności i kwalifikacji we współpracy z obecnymi i przyszłymi klientami. Kompetencja ta zapewnia nam kwalifikacje niezbędne, aby pomagać klientom w oszczędzaniu czasu i pieniędzy, dzięki optymalizacji usług serwerowych opartych na technologii Microsoft Windows Server.

 

VMware Partner LogoIntratel jest również certyfikowanym partnerem VMware o statusie Enterprise Solution Provider oraz Professional Service Provider. Firma VMware posiada wyjątkowe możliwości wsparcia dostawców usług w procesie rozwoju swojej działalności na polu infrastruktury vCloud - dzięki swojej czołowej pozycji w branży wirtualizacji przedsiębiorstw oraz wizjonerskim założeniom dla modelu vCloud. Nawiązanie partnerstwa z VMware stanowi  dla Intratel pomoc w trzech zasadniczych obszarach: zwiększania przychodów, różnicowania oferty oraz przyspieszania możliwości rozwoju. Program dla dostawców usług VMware Service Provider Program (VSPP) został stworzony z myślą o partnerach, którzy oferują usługi hostingowe użytkownikom końcowym z wykorzystaniem produktów VMware użytkowanych na zasadach subskrypcji miesięcznej. Model ten daje partnerom elastyczne możliwości oferowania klientom rozwiązań, aplikacji i usług wirtualizacyjnych przy kosztach subskrypcji, która nie zakłada żadnych wydatków ponoszonych z góry.