Runda T. Konkurs na podlaską innowację ze wsparciem Intratela

22.01.2021

Udostępnij

Nie ma ograniczeń wiekowych ani branżowych. Twórcy innowacyjnych projektów mogą aż w czterech kategoriach powalczyć o nagrody pieniężne oraz pakiety cennych szkoleń. Mowa o konkursie Runda T, którego 2. Edycję rozpoczęła właśnie podlaska Fundacja Technotalenty, a Intratel jest partnerem tego wydarzenia.

 


Runda T to połączenie najlepszych praktyk wynikających z sześciu edycji konkursu Technotalenty, potrzeb rynkowych leżących po stronie pomysłodawców oraz zdefiniowanych przez instytucje wspierające młody biznes. Konkurs jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.


Swój projekt w wybranej kategorii może zgłosić każdy pełnoletni uczestnik związany z województwem podlaskim lub warmińsko-mazurskim. Rywalizacja będzie się odbywała w 4 kategoriach:

 

  • Concept – projekty z różnych dziedzin, które są pomysłami niezrealizowanymi lub w trakcie realizacji na wczesnym stadium rozwoju. Do tej kategorii mogą być zgłoszone projekty koncepcyjne.

  • Science - projekty naukowe nowego wynalazku/produktu/usługi, które są nowym rozwiązaniem technicznym związanym z wykorzystaniem nowoczesnej technologii lub innowacyjnej metodologii. Kategoria skierowana do projektów naukowych z genezą powstania w środowisku naukowym, akademickim lub wynalazczym.

  • Open - idea, koncepcja pracy, rozwiązanie związane z nowoczesną technologią z dowolnej dziedziny i na każdym etapie przygotowania.

  • Pandemic – idea, koncepcja, gotowy projekt stanowiący rozwiązanie problemów społecznych związanych z sytuacją wybuchu pandemii i innymi zagrożeniami epidemicznymi w kraju i na świecie. Kategoria stanowi odpowiedź na sytuację na świecie związaną z pandemią COVID-19.


Zapisy do Rundy T potrwają do 15 kwietnia 2021r. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej Rundy T oraz dołączyć opis projektu, prezentację lub film prezentujący projekt. Autorzy 5 najlepszych projektów z każdej kategorii zostaną zakwalifikowani do finału oraz otrzymają pakiety szkoleń.

Prezentacje finałowe będą przedstawiane w formule elevator pitch. W ciągu 3 minut finaliści będą musieli przekonać inwestorów zasiadających w kapitule do swojego pomysłu. Najlepsze projekty zostaną ogłoszone oraz nagrodzone na uroczystym podsumowaniu Rundy T.

Więcej informacji o Rundzie T oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie http://technotalenty.pl/rundat2020/