Projekt stworzony z udziałem Intratel zaprezentowany na Dell Technologies Forum 2019

10.10.2019

Udostępnij

Dell Technologies Forum to największe globalne wydarzenie grupy, podczas którego firmy należące do amerykańskiego lidera IT oraz liczni partnerzy dzielą się swoim know-how, dyskutują nad postępującą transformacją cyfrową oraz wpływie nowoczesnych technologii na biznes i codzienne życie.

Prezentacja imagene.me na Dell Technologies Forum 2019

A jak postęp technologiczny zmienia nasze podejście do życia i zdrowia człowieka? Podczas tegorocznej edycji konferencji zaprezentowany został zrealizowany przy udziale Intratel projekt, który ma szansę znacznie przyspieszyć toczące się już zmiany w kierunki medycyny spersonalizowanej.

Imagene.me to innowacyjna platforma inteligentnego paszportu genetycznego’ Imagene.me MyLife, umożliwiającą budowanie długofalowej świadomości zdrowotnej pacjentów dzięki analizie danych genomicznych, behawioralnych i środowiskowych z wykorzystaniem technologii BigData i metod uczenia maszynowego oraz sztucznej inteligencji.


Imagene.me to oparty na infrastrukturze Dell wielowarstwowy system integrujący różnorodne dane dotyczące zdrowia człowieka do tworzenia modeli predykcyjnych wykorzystywanych w systemach opieki zdrowotnej. Z gotowych rozwiązań analitycznych korzystają już sieci szpitali m.in. w USA.


Na Dell Technologies Forum o rozwiązaniu zrealizowanym wspólnie z Intratelem i Dell Technologies opowiadali dr hab. Miroslaw Kwasniewski z UMB i Krzysztof Janowski z Dell Technologies Poland.

Dell Technologies Forum 2019